Pięknie położona z dostępem do lasu i jeziora!

Działka | Sprzedaż | Załęże

145 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
145 000 PLN
Cena za m2
72 PLN
Pow. działki
2 018 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
NYC21019

Opis

Możliwość zabudowy 400m2 budynek, każdy budynek około 35m/ wysokość 5m. Łącznie jest możliwość postawiania około 10-11 domków. 
 Malownicza miejscowość licząca 200 osób, położona nad pięknym Jeziorem Sitno Wielkie w otulinie lasu.... Do gminy Kozielice 14km, Pyrzyce 18km, Szczecin 60km. Działka położona około  100 metrów od plaży, do drogi asfaltowej około 40m, bezpośrednio na działkę można dojechać drogą gruntową utwardzoną. W drodze wewnętrznej osiedlowej 5 metrów od działki prąd, woda w drodze głównej koło 40m od działki, można zbudować studnie, kanalizacja ekologiczna lub szambo. W okolicy dwa działające koła łowieckie, natura 2000, dwa jeziora. Działka rekreacyjna dla osób ceniących spokój i łono natury. W Załężu znajduje się dziewiętnastowieczny kościół, miejscowość rozwija się turystycznie, powstało już wiele zabudowań rekreacyjnych. Działka położona po drugiej stronie wsi z widokiem na jezioro (w obecne chwili widok mogły zasłonić rosnące obok drzewa). Polecam i zapraszam na prezentację!

Dorota Nyczka

Dorota Nyczka

Właściciel

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Wysokość zabudowy
5
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zieleni
Dostępne w okolicy
Kościół, Jezioro, Las
Droga dojazdowa
Polna droga
Komunikacja
Autobus

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 97/U1, 70-341 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nyczka.eu… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM