Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
630 PLN
Cena za m2
36 PLN
Powierzchnia
17,50 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1990
Dostępne od
2016-07-27
Numer oferty
NYC20783

Opis nieruchomości

Budynek zlokalizowany w centrum miasta przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa w czysta zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduje się na II piętrze z dostępem do wspólnych toalet na III piętrze (męska, damska). Składa się z jednego pomieszczenia z wejściem z klatki. Standard dobry, okna PCV, ściany świeżo malowane w jasnych kolorach, wykładzina PCV wysokiej jakości. Niskie koszty utrzymania w czynsz najmu wliczone jest ogrzewanie, woda, wywóz śmieci oraz eksploatacja lokalu.... Dodatkowo opłata za prąd liczona ryczałtowo za 1 m2 około 1,5zł. Do czynszu najmu należy doliczyć podatek 23 % VAT. Polecam i zapraszam na prezentację! Polecam i zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak

Kontakt

Dorota Nyczka

Dorota Nyczka

Telefon:
+48664928484
E-mail:
dorota.nyczka@nyczka.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 97/U1, 70-341 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nyczka.eu… czytaj więcej