Szczecin

Skolwin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
480 000 PLN
Cena za m2
161,29 PLN
Powierzchnia działki
2 975,96 m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo, Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Dostępne od
2020-05-22
Numer oferty
NYC21271

Opis nieruchomości

HIT CENOWY!!!
Przepiękne malownicze tereny Szczecińskiego Nadodrza...  Nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych w bliskiej odległości komunikacji miejskiej, a zarazem w otulinie ciszy i spokoju. Duża ilość zieleni to największy atut tego miejsca. Działka składa się z dwóch wydzielonych geodezyjnie działek o pow. 1554,32m2 oraz 1421,64m2 pięknie położona, część rekreacyjna daleko od zabudowań co daje poczucie intymności. Na sąsiadujących działkach wybudowane domy oraz rozpoczęte budowy.
Działka objęta studium. Prąd jest na działce, woda i gaz w drodze. Brak kanalizacji, własna oczyszczalnia/szambo.
Nowa droga gminna wybudowana do granicy kompleksu działek, dzięki czemu dojazd do działki jest dogodniejszy. Możliwość szybkiej budowy!
Polecam ze względu na bardzo atrakcyjne położenie oraz niską cenę!
Zdjęcia okolicy są poglądowe nie dotyczą widoku bezpośrednio z działki, działka może mieć widok na Odrę ewentualnie z piętra.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Dorota Nyczka

Dorota Nyczka

Telefon:
+48664928484
E-mail:
dorota.nyczka@nyczka.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 97/U1, 70-341 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nyczka.eu… czytaj więcej