Załęże

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
144 000 PLN
Cena za m2
72 PLN
Powierzchnia działki
2 007 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Dostępne od
2018-07-31
Numer oferty
NYC21016

Opis nieruchomości

Możliwość zabudowy 400m2 budynek, każdy budynek około 35m/ wysokość 5m. Łącznie jest możliwość postawiania około 10-11 domków. 
Malownicza miejscowość licząca 200 osób, położona nad pięknym Jeziorem Sitno Wielkie w otulinie lasu.... Do gminy Kozielice 14km, Pyrzyce 18km, Szczecin 60km. Działka położona około 100 metrów od plaży/linii brzegowej, do drogi asfaltowej około 40m, bezpośrednio na działkę można dojechać drogą gruntową utwardzoną. W drodze wewnętrznej osiedlowej 5 metrów od działki prąd, woda w drodze głównej koło 40m od działki, można zbudować studnie, kanalizacja ekologiczna lub szambo. W okolicy dwa działające koła łowieckie, natura 2000, dwa jeziora. Działka rekreacyjna dla osób ceniących spokój i łono natury. W Załężu znajduje się dziewiętnastowieczny kościół, miejscowość rozwija się turystycznie, powstało już wiele zabudowań rekreacyjnych. Działka położona po drugiej stronie wsi z widokiem na jezioro (w obecne chwili widok mogły zasłonić rosnące obok drzewa). Polecam i zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 5
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni
  • Dostępne w okolicy: Las, Kościół, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Dorota Nyczka

Dorota Nyczka

Telefon:
+48664928484
E-mail:
dorota.nyczka@nyczka.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 97/U1, 70-341 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nyczka.eu… czytaj więcej