Lipiany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
84 774 PLN
Cena za m2
6 PLN
Powierzchnia działki
14 129 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
NYC20797

Opis nieruchomości

Działka położona w pięknej okolicy lasów i jezior... W drugiej linii zabudowy od głównej drogi asfaltowej o regularnym kształcie prostokąta 166X88. W niedalekiej odległości zabudowa mieszkaniowa, co daje nam możliwość w przyszłości uzyskania warunków zabudowy. Urocze, spokojne miasteczko położone około 18 km od Pyrzyc, 60 km od Szczecina. Przy zakupie działki obowiązują nowe przepisy ograniczające obrót ziemią. W obecnej Serdecznie zapraszam na prezentację!

Kontakt

Dorota Nyczka

Dorota Nyczka

Telefon:
+48664928484
E-mail:
dorota.nyczka@nyczka.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 97/U1, 70-341 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nyczka.eu… czytaj więcej