Tatynia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
104 000 PLN
Cena za m2
75,04 PLN
Powierzchnia działki
1 386 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
56
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
NYC21150

Opis nieruchomości

Działka położona w pięknej okolicy w otulinie lasu w bliskiej okolicy Szczecina 20km ( 20 min samochodem), do Polic zaledwie 8km. Idealna alternatywa dla osób pracujących w Policach. Płaski teren z możliwością uzbrojenia w prąd, wodę, gaz. Kanalizacja szambo lub ekologiczna oczyszczalnia. Dookoła zabudowa mieszkaniowa. Droga dojazdowa asfaltowa, bezpośrednio do działki około 40m drogi polnej(utwardzonej). Możliwość szybkiej budowy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Dorota Nyczka

Dorota Nyczka

Telefon:
+48664928484
E-mail:
dorota.nyczka@nyczka.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NYCZKA NIERUCHOMOŚCI DOROTA NYCZKA z siedzibą przy Bohaterów Warszawy 97/U1, 70-341 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nyczka.eu… czytaj więcej