DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
2 500 000 PLN
11,46 PLN/m2
PRZYBIERNÓW
Opis
DZIAŁKA ROLNA PIĘKNIE POŁOŻONA W OTULINIE LASU w gminie Przybiernów. Jest możliwość podziału działki na mniejsze areały pod budowę lub użytkowanie w celach rolnych. To gmina wiejska, położona w północnej części powiatu przy drodze krajowej nr 3 w odległości 65 km od Szczecina.
Gmina zajmuje tereny Równiny Goleniowskiej i Równiny Gryfickiej, a większą jej część pokrywa Puszcza Goleniowska. Na obszarze gminy znajdują się duże jeziora – Czarnogłowy i Przybiernowskie, a przez jej obrzeża przepływają dwie rzeki – Gowienica i Wołczenica. Dobra komunikacja kolejowa i drogowa (m.in. droga krajowa nr 3) zapewniają dogodne połączenia we wszystkich kierunkach, w tym do Szczecina i miejscowości nadmorskich.
Wymarzone miejscem dla turystów lubiących wypoczywać na łonie natury. Większą część powierzchni gminy zajmują piękne lasy, stwarzające doskonałe warunki dla myśliwych, amatorów zbierania grzybów i jagód. Na obszarze gminy znajdują się dwa jeziora, które przyciągają amatorów wędkarstwa. Nieopodal wsi Rokita jest rezerwat przyrody Cisy Rokickie. Przez peryferia gminy przepływają rzeki Wołczenica i Gowienica umożliwiające spływy kajakami. Działka obecnie z umową dzierżawy-farma fotowoltaiczna. SERDECZNE POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU.
Szczegóły oferty

Cena2 500 000 PLN

Cena za m211,46 PLN

Powierzchnia działki218 200 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Przeznaczenie działkiRolna